Przejdź do treści

Kim jesteśmy?

Od wielu lat zajmujemy się wprowadzaniem na polski rynek najnowszych produktów i  akcesoriów do domu.  Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwościach oferujemy produkty na najwyższym poziomie w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do sprawdzenia strefy marki w której dowiesz się więcej o naszych produktach.

 

Dlaczego klienci nas wybierają?

  • Znamy się bardzo dobrze na technologiach które panują obecnie na rynku.
  • Mamy ponad 50 000 zrealizowanych zamówień.
  • Jesteśmy topową firmą w Polsce. Klienci przychodzą do nas, jeśli szukają wysokiej jakości.
  • Posiadamy szeroką ofertę produktową. Zamówienia realizowane są w ciągu 24h.

Posejdon w liczbach

0 %
Zadowolonych klientów​
0
Zakończonych projektów
0
Doświadczonych osób

Firma Posejdon - w kilku słowach

Innowacyjność

Cieszą nas innowacje służące poprawie jakości naszego życia. Dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć produkty firm z USA, Kanady, Unii Europejskiej oraz z naszego rodzimego rynku. Wszystkie innowacje staramy się wprowadzać jako pierwsi a każdy nowy produkt testujemy u siebie w firmie lub domu, po to aby nasi klienci zawsze otrzymywali to czego potrzebują. Nigdy nie idziemy na ustępstwa.

Logistyka

Logistyka w naszej firmie to planowanie, realizowanie oraz kontrolowanie sprawnego i efektywnego zaspokajania popytu klientów na oferowane przez nas dobra. Skupiamy się na efektywnej obsłudze klienta, prognozowaniu popytu, realizacji zamówień, transporcie oraz magazynowaniu.

Kontrola jakości

Ważna jest dla nas kwestia kontroli jakości. Dokładnie sprawdzamy jakość dostarczonych nam  produktów, ich dokumentację techniczną oraz kwalifikacje producenta. Naszym celem jest ciągła poprawa jakości naszych produktów przy jednoczesnym eliminowaniu słabych jakościowo produktów.