FIRMA POSEJDON

Od wielu lat zajmujemy się wprowadzaniem na polski rynek systemów centralnego odkurzania. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie niezbędne elementy potrzebne do założenia w domu czy mieszkaniu systemu centralnego odkurzania: jednostki centralne, elementy instalacji- rury, kształtki, gniazda ssące, węże oraz inne akcesoria ułatwiające sprzątanie. Instalacja systemu to inwestycja, której efekty będą nas cieszyć przez wiele lat.

Zajmujemy się również projektowaniem i instalowaniem takich systemów, ponieważ profesjonalne wykonanie takiego systemu daje maksimum korzyści użytkownikowi na wiele lat.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest bycie liderem rynku systemów centralnego odkurzania.

Tę pozycję osiągamy, dostarczając naszym dystrybutorom i klientom innowacyjne, ekologiczne i wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Dodatkową wartością dla naszych klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić naszym kontrahentom pełną satysfakcję.

FIRMA POSEJDON - w kilku słowach

Innowacyjność

Cieszą nas innowacje służące poprawie jakości naszego życia. Dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć produkty firm z USA, Kanady, Unii Europejskiej oraz z naszego rodzimego rynku. Wszystkie innowacje staramy się wprowadzać jako pierwsi a każdy nowy produkt testujemy u siebie w firmie lub domu, po to aby nasi klienci zawsze otrzymywali to czego potrzebują. Nigdy nie idziemy na ustępstwa.

Logistyka

Logistyka w naszej firmie to planowanie, realizowanie oraz kontrolowanie sprawnego i efektywnego zaspokajania popytu klientów na oferowane przez nas dobra. Skupiamy się na efektywnej obsłudze klienta, prognozowaniu popytu, realizacji zamówień, transporcie oraz magazynowaniu.

Kontrola jakości

Ważna jest dla nas kwestia kontroli jakości. Dokładnie sprawdzamy jakość dostarczonych nam  produktów, ich dokumentację techniczną oraz kwalifikacje producenta. Naszym celem jest ciągła poprawa jakości naszych produktów przy jednoczesnym eliminowaniu słabych jakościowo produktów.